Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie – dbamy o nasze otoczenie, a także wpieramy największe inicjatywy i instytucje w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Staramy się działać wielopłaszczyznowo, dlatego nie tylko angażujemy się w ogólnopolskie akcje pomocowe, ale również sami organizujemy własne akcje charytatywne na rzecz instytucji i ośrodków z naszego regionu. Przykładamy dużą wagę do wpierania potrzebujących oraz osób poszukujących pracy, dlatego aktywnie współpracujemy z Fundacją Wiosna, organizującą Szlachetną Paczkę. Jesteśmy Inwestorem Społecznym rejonu Kraków – Podgórze, dzięki czemu uczestniczyliśmy w przygotowaniu paczek i dostarczeniu ich do objętych programem rodzin.

Co roku nasi pracownicy uczestniczą też w zbiórce żywności, odzieży, zabawek i innych rzeczy, przekazywanych wybranym przez nas rodzinom. W ramach uruchomionej w 2016 roku Paczki Biznesu uczestniczymy w szkoleniu wolontariuszy Fundacji, którzy będą pomagali osobom bezrobotnym zaktywizować się zawodowo.

Wspieramy również schroniska dla zwierząt – nasi pracownicy co roku organizują zbiórkę karmy oraz pledów, przekazywanych wybranemu schronisku przed nadejściem zimy. Organizujemy również otwarte zbiórki na rzecz fundacji takich jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, czy wewnętrzne zbiórki na rzecz organizacji Drużyna Szpiku.
Uważamy, że wspieranie takich inicjatyw to nie tylko potrzebna, ale i piękna rzecz.

Wsparcie

Kurs języka niemieckiego – Odcinek 10

10 odcinek kursu języka niemieckiego dla osób poszukujących pracy za granicą.
W poprzednim odcinku Karol pokazał nam najczęściej używane narzędzia. Dzisiaj opowie nam trochę o swoim zawodzie.

Choroba, ubezpieczenie – FAQ przed wyjazdem do Niemiec

8 część FAQ - przed wyjazdem do Niemiec. Odpowiadamy na pytania dotyczące ubezpieczenia i choroby.

Kurs języka niemieckiego – Odcinek 9

9 odcinek kursu języka niemieckiego dla osób poszukujących pracy za granicą.
W poprzednim odcinku Karol był na rozmowie rekrutacyjnej. Dzisiaj ma więcej czasu, więc zaprezentuje nam jak nazywają się poszczególne narzędzia, a także jak po niemiecku nazywamy pewne czynności w pracy.