Nauka niemieckiego – intensywny kurs dla Pracowników i Kandydatów.

Jeżeli myślisz o pracy za granicą, a nie znasz jeszcze języka lub dopiero zaczynasz się go uczyć, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kursu dedykowanego specjalnie dla Twojego zawodu. Szybko i skutecznie opanujesz potrzebne słownictwo techniczne i zwroty niezbędne w codziennym życiu.

Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs niemieckiego w Krakowie przygotowuje pod względem językowym fachowców z najbardziej rozwiniętych branż do pracy w Niemczech. Doświadczenie naszej firmy pokazuje, że aby zdobyć dobrą pracę za granicą, każdy specjalista niezależnie od doświadczenia musi znać język niemiecki w stopniu przynajmniej komunikatywnym. Wielu Kandydatów pyta nas, co to właściwie znaczy „komunikatywny”. Odpowiadamy, że to poziom, który pozwala rozumieć podstawowe zwroty i odpowiedzieć na nie. Osoba władająca komunikatywnie językiem potrafi przedstawić swoje dane osobowe, poradzić sobie w codziennych sytuacjach oraz instytucjach. My dodatkowo gwarantujemy profesjonalną naukę technicznego języka ściśle pod kątem danego zawodu – elektryka, spawacza czy hydraulika.

Do kogo adresowany jest kurs?

Kurs adresowany jest do osób nieznających języka niemieckiego lub chcących jego znajomość profesjonalizować. Przede wszystkim skierowany jest do fachowców z wykształceniem zawodowym technicznym, posiadających kilkuletnie doświadczenie w jednym z zawodów, np. elektryk, hydraulik, spawacz, operator CNC, ślusarz. Kursant po odbyciu szkolenia językowego zdobywa komunikatywną znajomość języka niemieckiego diametralnie zwiększając swoje szansę na niemieckim rynku pracy.

Czym kurs różni się kurs organizowany przez firmę Zeitmann od innych kursów języka niemieckiego?

Nasz kurs niemieckiego wyróżnia nie tylko intensywność i skuteczność, ale przede wszystkim ogromny zasób wiedzy językowej w zakresie danego zawodu. Nie tracimy czasu skomplikowane reguły gramatyki i poprawnej pisowni. Wdrażamy autorską metodę opartą na swobodnej, bezstresowej i prostej komunikacji. Dodatkowo każdemu Kursantowi zapewniamy fachowe materiały dydaktyczne, które dostanie tylko u nas. Dlaczego? Ponieważ stworzone są przez naszych wewnętrznych lektorów języka niemieckiego w ścisłej współpracy z zespołem rekrutacyjnym.

Siedziby szkoleń:

Staramy się, by Kursanci mogli połączyć swoje codzienne obowiązki z uczestnictwem w zajęciach, nie tracąc czasu na dojazdy. Dlatego też zakładamy nowe ośrodki, w których uczymy. Główne siedziby to:

Kraków ul. Walerego Sławka 3

Katowice, ul Stawowa 11, ul. Czerwińskiego 6, Staromiejska 6

Rzeszów, ul. Grottgera 10

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie – chętnie zorganizujemy grupę i szkolenie w każdym miejscu w Polsce, w którym tylko zbierzemy chętnych.