Klaudia

Recruiterin

Pracuję w firmie Zeitmann w dziale logistyki, zajmuję się przede wszystkim wyszukiwaniem zakwaterowań dla naszych pracowników oraz dbam o sprawy i uprzejmy kontakt z wynajmującymi. Moja umiejętność negocjacji niewątpliwie ułatwia mi pracę na tym stanowisku.
Jestem absolwentką filologii germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas studiów miałam możliwość dwukrotnego uczestnictwa w wyjazdach zagranicznych w ramach programu Erasmus+, dzięki któremu nie tylko poznałam bliżej kulturę naszych niemieckich sąsiadów, lecz także ludzi z różnych zakątków świata. Praca w Zeitmann umożliwia mi stały kontakt w języku niemieckim, co jest dla mnie doskonałym motywatorem do działania, a nasz zgrany team sprawia, że przychodzę i wychodzę z pracy z uśmiechem na twarzy. Jestem urodzoną optymistką, nie ulegam negatywnym emocjom i zakładam, że każdy problem jest możliwy do rozwiązania.
W wolnym czasie uczę się języka włoskiego i słucham różnorodnej muzyki, a w ostatnim czasie odkryłam w sobie pasję do tańców latynoamerykańskich, a w szczególności do bachaty. Moją ulubioną sentencją życiową, z którą się w stu procentach identyfikuję jest: „Es geht nicht ums Gewinnen, sondern darum, dass du kämpfst”.