Michał

Geschäftsführer

Od 2007 roku jestem związany z branżą pośrednictwa pracy. Przeszedłem wszelkie możliwe szczeble kariery w tej branży od rekrutera, przez kordynatora pracowników tymczasowych, organizatora szkoleń językowych i handlowca, aż po właściciela agencji. Przez ten czas zrekrutowałem kilkuset pracowników i obsługiwałem bardzo duże projekty, między innymi dotyczące wydobycia gazu i ropy. W 2011 wraz z wspólnikiem, a przede wszystkim dobrym przyjacielem założyliśmy firmę Zeitmann, ukierunkowaną na rekrutację dla europejskich agencji pośrednictwa pracy. W 2015 wykorzystując nasze doświadczenie na rynku niemieckim założyliśmy własną agencję w Niemczech. 
Co ciekawe – moją pierwszą pracą po studiach była właśnie praca w agencji rekrutacyjnej. Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zwiąże się z tą branżą na tak długo i będzie mi ona tak bliska. Praca w obszarze HR daje mi ogromną satysfakcję i jest dla mnie wyzwaniem, którego chętnie podejmuję się każdego dnia. 
Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem Franka. Cenie sobie zdrowy styl życia i pasjonuje się kalisteniką. Moją największą pasją są wyprawy organizowane całkowicie samodzielnie, a szczególnie te bardzo odległe. Zwiedziłem dużą cześć Azji. Szczególnym upodobaniem darzę Filipiny, co wynika z niesamowitego krajobrazu przyrodniczego, a także Japonię za jej niesamowitą kulturę.