22 Zespół rekruterów

Jesteśmy liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jesteśmy firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również Kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Danii. Specjalizujemy się rekrutowaniu fachowców z branży budowlanej, przemysłowej, produkcyjnej i automotive.

Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

241 ilość pracowników, którzy pracują dzięki nam w tym momencie

Jak działamy?

Rzetelnie i profesjonalnie na każdym etapie współpracy. Stale obserwujemy rynek pracy w Polsce i za granicą. Można nas znaleźć na wszystkich znanych portalach rekrutacyjnych w Polsce.

Blog

Kurs języka niemieckiego – Odcinek 14

Ostatnio Karol opowiadał nam o pracy stolarza. Dzisiaj przenosimy się do hali magazynowej, dowiemy się czegoś o pracowniku produkcyjnym.

Formalności w Niemczech – FAQ przed wyjazdem do Niemiec

10 część FAQ - przed wyjazdem do Niemiec. Formalności w Niemczech.

Kurs języka niemieckiego – Odcinek 13

W poprzednim odcinku Karol opowiadał nam o zawodzie elektryka, w dzisiejszym – 13, przez chwilę będzie dla nas stolarzem.