Über 178 684 geprüfte und qualifizierte Zeitarbeit-Fachkräfte aus 135 Branchen. Verfügbar in 72 Stunden.

Hier sind Sie richtig. Zeitmann is einer der führenden Zeitarbeitvermitlern in Europa. Mit über 5 576 erfolgreichen Vermitlungen für 83 Unternehmen in 6 Jahren Firmengeschichte.

Unsere Spezialisten schon nach 7 Tagen bei Ihnen an Ort und Stelle.

Mehr erfahren
1 Tag Kundenbriefing
2 Tag Auswahlprocess
3 Tag Entscheidung
4 Tag Dokumente & Rechtliches
5 Tag Anreise
6 Tag Arbeitsanfang

Wir helfen Ihnen die passenden Fachkräfte zu finden und betreuen Sie auch nach der Rekrutierung.

 

Unterstützung

Augsburg – co warto wiedzieć

Augsburg to niemieckie miasto, które znajduje się w południowej części tego kraju. Zamieszkuje je ponad 250 tys. ludności, a jego obszar zajmuje 146 km2. Historia miasta sięga aż ponad dwóch tysięcy lat. Obecnie funkcjonuje i znane jest przede wszystkim jako ośrodek uniwersytecki.

Stuttgart – Miasto do pracy i wygodnego życia

Stuttgart to leżące w Baden Württemberg miasto, które nawet na tle gospodarczo stabilnych Niemiec rozwija się w zaskakującym tempie. Aż sto pięćdziesiąt tysięcy mieszkańców ma obcy paszport, a czterdzieści cztery procent ma pochodzenie imigranckie. Prócz Niemców znajdziemy tutaj Turków, Chorwatów, Greków, Włochów, a także obywateli Rumuni i oczywiście Polaków.

Praca w Hamburgu – co warto wiedzieć, zanim wybierzesz się do portowego miasta?

Odkąd Niemcy otworzyli rynek dla polskich pracowników i umożliwili im legalne zatrudnienie, coraz więcej Polaków udaje się w tamtą stronę. Hamburg jest jednym z często obieranych kierunków. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na to miasto, co można tam robić i z jakimi warunkami wiąże się zatrudnienie w Hamburgu? Dowiedz się już teraz!